Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO KOZLE DO MAKEDONSKA KUKA

58 000 ЕУР

Се продава од: KOCEVSKA VIOLETA БАЖЕ 10 јул. 04:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
СЕ ПРОДАВА СТАН 69 м2 нереновиран со две големи тераси на трети спрат одма до кафеаната Македонска Куќа.
KOCEVSKA VIOLETA БАЖЕ
072 253 007 071 210024
Leaflet
Кон почеток