Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

STAN VO NOVA ZGRADA 85m2 TAFTALIDZE 2

102 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: IMPULS AGENCIJA 17 дек. 09:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

893 Огласи во продавницата

Prekrasna  kuka vo Debar Maalo 600 ЕУР
ATRAKTIVEN TROSOBEN STAN TOPANSKO POLE 525 ЕУР
Se izdava prazen stan 38m2 kaj Gorgi Dimitrov 190 ЕУР
TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 050 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
* ШИФРА 4141
Импулс агенција за недвижности продава нов четирисобен стан со нов мебел во нова зграда во Карпош, Тафталиџе 2, во близина на СД Гоце Делчев.

- 85м2, 4 соби (дневна, 3 спални)
- бања + тоалет + тераса
- 2-ри кат со лифт
- Во цената влегува гаража
- Ориентација: југ, исток, запад

- цена 102,000 евра

☎️ Јованка 077 740 024
Димитар 070 233 123
Импулс Агенција за Недвижности
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Visit our store page
Dimitrie Cupovski 10/12 Show on the map
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
  Online
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

893 Огласи во продавницата
ULTRA LUKSUZEN STAN VO DEBAR MAALO -
Se izdava deloven prostor 120m2 Bunjakovec 700 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, PLOSHTAD 450 ЕУР
SE IZNAJMUVA MODERNO OPREMEN DELOVEN PROSTOR VO KO 300 ЕУР
Кон почеток