Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO TAFTALIGE GRAND PRESTIZ

56 000 ЕУР

Се продава од: ALEKSANDAR 12 дек. 15:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA STAN VO TAFTALIDZE "GRAND PRESTIZ" NA 3-TI KAT OD 51M2 SO EDNA SPALNA SOBA
KONTAKT
GORDE 078/443-510
ALEK 078/403-704
ALEKSANDAR
078/403-704
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации