Оглас од претпријатие Објавени: дек. 09 2022 01:56

Stan vo Vlae 97m2

Објавени: дек. 09 01:56
Прегледи: 3738
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ВЛАЕ 97М2 НА 4 КАТ НЕ Е ПОСЛЕДЕН ИМА ЛИФТ И ЦЕНТРАЛНО ГРЕЕЊЕ.
СТАНОТ СЕ СОСТОИ ОД ДВЕ СПАЛНИ СОБИ ,ДНЕВНА СО КУЈНА И ТРПЕЗАРИЈА,БАЊА,ГОСТИНСКО ВЦ И ТЕРАСА.ОРИЕНТАЦИЈА ЈУГО -ИСТОК.СТАНОТ СЕ ПРОДАВА СО ВГРАДЕН ПЛАКАР ВО СПАЛНА И КЛИМА УРЕД.ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
ШИФРА.2150
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации