Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stanovi vo gradba Kozle 53m2 55m2 57m2 trosobni

1 100 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Атлас Недвижности 12 апр. 20:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
LUKSUZEN stan 110m2 VODNO 550 ЕУР
Stanovi vo gradba Taftalidze 1 od 46m2 so 1 spalna 1 100 ЕУР
Stan vo Crnice prizemje od 115m2 i dvor od 200m2 110 000 ЕУР
Garsonjera od 29m2 K Voda Rasadnik na 6/7 950 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodavaat stanovi vo Kozle kaj studentskiot dom Goce Delcev. Stanovite se 53m2 i 55m2 i 57m2 so 2 spalni i dnevna so trpezarija i kujna. Juzna i Severo-istocna orientacija so otvoren pogled. Kvalitetna gradba so odlicna toplotna i zvucna izolacija. Ima i balkon. Greenjeto e sopstveno. Stanovite se na visoko prizemje. Cena: 1100 evra/m2 so vklucen danok od 5%. Telefon za kontakt: 078/222-112 ili 078/222-133
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Nov stan 82m2 Micurin nevselen so imoten list 75 000 ЕУР
Plac vo Radisani 500m2 plateni komunalii za m2 47 ЕУР
Trosoben od 85m2 vo Debar Maalo 89 000 ЕУР
NOV stan kaj MIDA od 90m2 Karpos1 90 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации