Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Super luksuzen stan od 93m2

104 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Home International 05 септ. 07:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Home International

Home International

92 Огласи во продавницата

Stanovi vo gradba kaj drzaven zavod za revizija 1 150 EUR
Stan novogradba kaj Univerzalna sala -
Stan od 135,33m2 vo Taftalidze 1 150 EUR
Se izdava stan vo novazgrada vo Karpos 4 200 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan na odlicna lokacija, Taftalidje 1.Stanot e na 8 kat od 9.Se prodava kompletno namesten,
Home International
Home International е местото каде можете да најдете се што ви е потребно. Барате станови за купување или изнајмување? Барате дуќан за да започнете со вашиот бизнис? Или пак можеби сакате да купите апартман во Грција, Албанија или Бугарија? Вие сте на вистинското место! Дозволете ни да ви го овозможиме тоа за кое што секогаш сте мечтаеле ! Home International , чекор поблизу до вашиот нов дом. Контакт :070 323 154
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070323154
Home International
070323154
Home International

Home International

92 Огласи во продавницата
Apartman vo Grcija 54 000 EUR
Stanovi vo gradba kaj drzaven zavod za revizija 1 150 EUR
Kuka vo Vlae 85 000 EUR
Stan vo Taftalidje 54m2 54 000 EUR
Кон почеток