Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Taftalidze nov 61m2 so 2 spalni kaj Mlecen

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: AKVARIUS 01 окт. 13:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

372 Огласи во продавницата

Se izdava luksuzen stan vo Kozle 0 МКД
KOZLE trosoben 56 NOV MINI ZGRADA 65 000 ЕУР
NOV stan vo K Voda 60m2 0 МКД
Nov stan so 1 spalna i dvor vo Gorce 39 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Во Тафталиџе кај Млечен во скроз нова зграда
станот никогаш не е вселен
61 м1 со 2 спални,
модерен стан на убава локација
најгорен кат 6 /6 со една мала косина
со комотна тераса
дневната е преубава со полна висина
повеке од 3 метри
зграда со лифт
одлична градба со плоча и кров
убав ОТВОРЕН ПОГЛЕД

цена по договор
075-366-508
AKVARIUS
075366508
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

372 Огласи во продавницата
Stan so 2 spalni vo Hrom kaj SP planet 47 000 ЕУР
 Vlae TROSOBEN so MEBEL  so POPUST 0 ЕУР
Karpos 2 stan  44 + 52 59 000 ЕУР
Deloven prostor od 45m2 vo Taftalidze so izlog 850 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации