Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan 62m2 vo Karpos 2

62 000 ЕУР

Се продава од: silvana 15 септ. 16:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Prodavam trosoben stan 62 m2 vo Karpos 2 na 3-ti sprat so dve spalni sobi renoviran.
silvana
070856070
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации