Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN STAN VO KOZLE

78 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 24 апр. 14:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1323 Огласи во продавницата

EDINECNA BARAKA  NA AGOL TAFTALIDZE KATASTAR ! 285 000 ЕУР
OPREMEN STAN VO CENTAR DUPLEKS PRIZEMJE SO DVOR 300 ЕУР
KOZLE STAN 35M2 NOV PRIZEMJE SO DVOR 57M2 -
NOV TROSOBEN STAN VO HROM 850 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава трособен стан во нас.Козле со површина од 76м2, одлично организиран, посебен ходник за интимниот дел, 2 купатила, кујна со природна вентилација на 2 кат (понова градба). Во станот останува вградена кујна со целосна техника и вградени плакари во спална и детска соба.Заедно со станот следува и подземен паркинг простор од 16м2.Источна поставеност на дневниот престој му дава светлина и топлина на целиот стан. Контакт Жаклина
шифра 26008
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078300583
Leaflet
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1323 Огласи во продавницата
EKSKLUZIVNA PONUDA KUKA SO PLAC1000 M2 EKSTRA CENA -
NOV 51M2 3 KAT JUG DO CITY MALL 1 050 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KAPISTEC 4 EDIN KREVETI 250 ЕУР
ATRAKTIVEN DEL.OBJEKT 1040M2 BLIZU CAPITOL MALL -
Кон почеток