Оглас од претпријатие Објавени: септ. 07 2021 04:54

Ultra moderen stan vo Kozle

ЕУР

Објавени: септ. 07 04:54
Прегледи: 1
СИЛВЕР Сити партнер агенција издава модерен двособен стан 45м2 со нов мебел во Козле.

- дневна
- спална
- бања
- Приземје
- Греење на струја
- Комплетно опремен
- Соларен систем
- Паркинг место

Цена: 250еур
Контакт: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации