Оглас од претпријатие Објавени: авг. 18 2022 11:39

Vednas vseliv ubav nov stan 82m2 vo Karpos 4 do Tinex

ЕУР

Објавени: авг. 18 11:39
Прегледи: 4223
Agencijata za nedviznosti Bukefal AS ekskluzivno prodava ubav vednas vseliv nov stan vo karposh 4 , vo sivata zgrada do tineksot.

82m2
76m2 stanbena povrshina
6m2 terasa
7mi kat od 7kata ( ima lift )
Juzna strana
Stanot ne e na potkrovje bidejki nema kosini , vrz stanot ima plocha .
Informaciite se izvadeni od imoten list
Kompletno chista dokumentacija

Stanot ima ubav funkcionalen raspored :
( hodnik , ubava golema dnevna soba so chist pogled kon vodno , kujna , gostinski toalet , dve golemi spalni sobi , kupatilo , terasa )

Cena : 1400 evra po m2
3% danok na prenos vo grad SK plaka kupuvachot
Advokat i notar kupuvachot

CENATA E FIKSNA !!!
NEMA POPUST

Bukefal AS
kon tel : 078356889 Viki
078681018 Melita
Опис на линк

Букефал АС

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Македонија бр.56 Скопје

078681018/078356889

https://bukefalas.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации