Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vseliv stan 134m2 vo Taftalidze 2

115 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Маком Недвижности 14 јан. 09:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Маком Недвижности
Deloven prostor 41m2 vo Kapistec 47 000 ЕУР
Kuka 200m2 vo Lisice 125 000 ЕУР
Deloven prostor Magacin vo Petrovec 320m2 80 000 ЕУР
Novi stanovi od 46m2 do 83m2 vo Vlae 950 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра: S016
Се продава веднаш вселив стан од 110м2 внатрешна површина плус 24м2 тераси
Објект со катност: приземје+2+мансарда
Година на градба: 2010

Станот е дуплекс
Долниот спрат е со квадратура од 42м2 и располага со:
Дневна соба, трпезарија, кујна, тоалет и тераса
Горниот спрат е со квадратура од 68м2 и располага со:
3 спални соби, тоалет и тераса

Греење: сопствено на струја
Цена: 115000 + данок

www.makom.mk

Телефони за контакт  
Наташа        070 355 071 Смена 1 (08ч - 16ч)
Александар 071 217 771 Смена 2 (12ч - 19ч) и сабота (10ч - 15ч)
Маком Недвижности
Информирај се и направи сигурна инвестиција во недвижност што има вредност; Градежно друштво и агенција за недвижности со историја од 2006 г
Посетете ја нашата продавница
Виа Игнатиа 4 Прикажи на мапата
070355071
https://www.makom.mk
Маком Недвижности
070355071
Leaflet
Маком Недвижности
Se izdava kat od kuka 102m2 vo Gjorce Petrov 300 ЕУР
Се продава деловен простор 41м2 во Т.Ц. Антико 34 850 ЕУР
Stanovi vo gradba vo naselba Aerodrom 1 120 ЕУР
Barame plac za gradba na objekt 0 МКД
Кон почеток