Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АРХИТОП АГ ДООЕЛ 12 апр. 12:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
PLAC GRANICEN PREMIN BOGORODICA B2 0 ЕУР
Stan na prizemje od 106m2 vo Centar 0 ЕУР
STAN VO AERODROM 90m2 0 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20m2 22 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава релативно нов деловен простор од 20м2,во близина на Рампа,се наоѓа на приземје,ориентација исток,со санитарен чвор и кујна.Деловниот простор е погоден за канцелариско или за занаетчиско работење.Цена по договор.

Шифра.2084
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Посетете ја нашата продавница
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Прикажи на мапата
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695
Leaflet
Stan na prizemje od 106m2 vo Centar 0 ЕУР
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ -20М2 1 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20m2 22 500 ЕУР
STAN VO AERODROM 90m2 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации