Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20m2

22 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АРХИТОП АГ ДООЕЛ 09 апр. 13:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
STAN KAJ KATOLICKA 81m2 0 ЕУР
СЕ ПРОДАВА СТАН НА ВОДНО-154М2 1 ЕУР
DELOVEN PROSTOR OD 28m2 VO AERODROM 0 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ HOTEL KARPOS 70M2 250 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава релативно нов деловен простор од 20м2 на приземје ,со санитарен чвор и кујна.
Деловниот простор е во Кисела Вода во близина на Рампа,погоден за канцелариско или занаетчиско работење.Цена по договор.
Шифра.2084
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Посетете ја нашата продавница
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Прикажи на мапата
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695
Leaflet
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20 0 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO RASADNIK SO DVE SPALNI 65m2 0 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ HOTEL KARPOS 70M2 250 ЕУР
KUKA VO BARDOVCI 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации