Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVOSOBEN STAN VO K VODA 60m2

47 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: KASTEL NEDVIZNOSTI 07 мај 13:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

507 Огласи во продавницата

TROSOBEN STAN SPROTI EKONOMSKOTO VO KISELA VODA 58 000 ЕУР
KUKA VO CRNICE NAD MVR 140 000 ЕУР
LUKSUZEN STAN VO CENTAR NA 50 DIVIZIJA 90 000 ЕУР
KUKA OD 238M2 VO GORCE PETROV 150 000 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Се продава двособен стан во Кисела Вода во близина на стариот Тинекс.
Истиот располага со квадратура од 60 м2 на 1-ви кат од 8 катна зграда, со една спална соба, дневна соба, кујна со трпезарија, купатило и две тераси.
Јужна ориентација со отворен поглед кон Водно.

Цена: 47.000 еур
Шифра: ПС 8717
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

507 Огласи во продавницата
NOV DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 300 ЕУР
SE IZDAVA DUKAN VO KISELA VODA KAJ CESMA 300 ЕУР
TROSOBEN RENOVIRAN STAN NA LENINOVA -
TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 950 ЕУР
Кон почеток