Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan vo Kisela Voda

Се продава од: Goran 01 фев. 18:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

51 000 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: ul.Narodni Heroi br 19
Површина: 58 m2
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Продавам стан во Кисела Вода до ОУ Кирил Пејчиновиќ на ул.Народни Херои на 3 спрат од 5 ката.
Станот е 58 м2+5м2 подрум со дневна соба и тераса, засебна кујна со трпезарија, спална соба,купатило и шпаиз.
Нема посетени огласи
Кон почеток