Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Evtino dvosoben stan vo K.Voda

32 650 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 12 јул. 17:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2987 Огласи во продавницата

Se iznajmuva nova kuka vo Trnodol 0 ЕУР
SE IZNAJMUVA STAN KAJ UNIVERZALNA SALA 350 ЕУР
Nov luksuzen Duplex stan vo Taftalidze 120m2 890 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO DEBAR MAALO OD 100M2 380 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава двособен реновиран стан 40м2 плус 9м2 подрум. Станот има купатило,една летна кујна, една кујна споена со двневната соба. Станот може да се дели на две идеални половини како 2 гарсоњери.
Евидентен број 33286
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2987 Огласи во продавницата
STAN VO KISELA VODA 46 500 ЕУР
POLUNAMESTEN STAN VO VLAE 0 МКД
Stan 80m2 na Vodno 350 ЕУР
Se izdava stan za studenti vo Aerodrom 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации