Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Family House Povolno stan vo Kisela Voda

47 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Family House 20 окт. 11:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Family House

Family House

463 Огласи во продавницата

SE IZDAVA MAL STAN VO KISELA VODA 150 ЕУР
Se izdava deloven prostor i kuka vo Trubsarevo 0 МКД
SE IZDAVAA SUPER TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 250 ЕУР
Family House izdava 2soben stan vo Skopjanka 180 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Под шифра - (386)
Се продава стан во Кисела Вода, спроти Стариот Тинекс, односно позади школото Кирил Пејчиновиќ, со вкупна површина од 57м2 по имотен + тераса од 3м2 кои не влегуваат во имотниот лист. Станот има комфорна дневна соба, одвоена кујна со трпезарија, една спална соба и тоалет кој е реновиран пред 3 год. Станот има централно парно греење, одлична изолација, се наоѓа помеѓу други два стана, топол, источна ориентација на 6ти кат од вкупно 7+1.
Гледа према Расадник!
Зградата има нов влез, вратата е со шифра и домафон!
Цена: 47.000 евра (со вклучена агенциска провизија)

Агенција Фемили Хаус - (шифра 386)
Leaflet
Family House

Family House

463 Огласи во продавницата
FAMILY HOUSE IZDAVA PRAZEN STAN VO HROM 200 ЕУР
TROSOBEN STAN VO AERODROM DO KAPITOL 57 000 ЕУР
Kuka vo Vizbegovo 54 000 ЕУР
Se izdava dvosoben prazen stan vo Taftalidze 1 11 000 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации