Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garsonjera kaj Rasadnikot

29 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 17 фев. 09:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2991 Огласи во продавницата

Stan pogoden za deloven prostor vo Kapistec 500 EUR
STAN VO CENTAR 46 000 EUR
SE IZNAJMUVA POVOLNO DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 200 EUR
GARSONJERA VO STROG CENTAR 250 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Новоградба на гарсоњера од 29м2 кај Расадникот во Кисела Вода.
Евидентен број 30089
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2991 Огласи во продавницата
STAN VO KISELA VODA 56 000 EUR
Se izdava namesten stan od 50m2 so edna spalna 280 EUR
SE IZNAJMUVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO KAPISTEC 400 EUR
NAMESTENA GARSONJERA VO TAFTALIDZE 1 40 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации