Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garsonjera namestena vo Kisela Voda

38 500 ЕУР

Се продава од: Goran 02 окт. 22:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Prodazba na garsonjera, kompletno namestena so cist imoten list, 3 kat
Leaflet
Кон почеток