Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garsonjera vo Kisela Voda

34 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: AMARI 30 ноем. 14:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AMARI

AMARI

383 Огласи во продавницата

LUKSUZEN STAN KOMPLEKS MIDA 50M2 300 ЕУР
Stan vo Madzir Maalo 79 200 ЕУР
Stan vo Kisela Voda -
Garaza vo Centar 6 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава гарсоњера во кисле вода, 38 м2, на втори кат, ориентација исток, година на градба 2010, со централно парно греење.
Цена: 34.000 евра
Телефон: 078443510, 078403704
[email protected]
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Посетете ја нашата продавница
SKOPJE Прикажи на мапата
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI

AMARI

383 Огласи во продавницата
Stan vo DEBAR MAALO 56 400 ЕУР
Stan na I kat vo Kozle 190 900 ЕУР
Se izdava stan vo Hrom 150 ЕУР
Stan vo Kisela Voda 41 400 ЕУР
Кон почеток