Македонски | Shqip | English |

KISELA VODA TRI SPALNI GARAZA 21M2 UBAVA LOKACIJA

Оглас од претпријатие. Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 11 авг. 16:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

66 000 ЕУР

Број на соби: 4
Адреса: K.VODA
Површина: 86 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Паркинг простор / Гаража, Наместен
Локација: Кисела Вода, Скопjе
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА СТАН ОД 86М2 ВО КИСЕЛА ВОДА ,МНОГУ УБАВА ЛОКАЦИЈА.СТАНОТ Е НА 2 КАТ ,ОРИЕНТАЦИЈА ЈУГ ДНЕВЕН ПРЕСТОЈ
+ ТЕРАСА ПОГЛЕД КОН ВОДНО ,ТРПЕЗАРИЈА СО КУЈА,НА СЕВЕР ТРИ СПАЛНИ + ДВЕ ТЕРАСИ,СТАНОТ Е ВО ПОСТАРА ЗГРАДА НО ВО МНОГУ ДОБРА СОСТОЈБА,ВЛЕЗОТ НА ЗГРАДАТА РЕДОВНО СЕ ОДРЖУВА.ИМА И ГАРАЖА ОД 21М2 СО ПАРКИНГ НАДВОРЕШЕН ПРЕД ГАРАЖА.
ЦЕНА 66000 ЕВРА
ЕВ.БРОЈ 627
КОНТАКТ 076/355-223
Нема посетени огласи
Кон почеток