Оглас од претпријатие Објавени: јун. 28 2022 09:22

Kompletno renoviran stan 53m2 so 5m2 podrum vo Kisela Voda

ЕУР

Објавени: јун. 28 09:22
Прегледи: 1787
Agencijata za nedviznosti Bukefal AS ekskluzivno prodava
ubav vednas vseliv renoviran stan vo Kisela Voda , sproti zegin na ul.Sava Kovachevic kaj Mechkarov .
Zgrada gradena vo 1985 god , gradezna firma pelagonija .


53m2
43m2 stanbena povrshina
10m2 balkon
5m2 podrum
1vi kat od 7kata ( ima lift )
Ima sloboden parking pred vlezot na zgradata za stanarite
Vo sekoe vreme ima mesto za parkiranje , parkingot e golem.

( hodnik , kujna , dnevna , spalna soba , ostava , kupatilo )
Kompletno renoviran , elektrichnata instalacija e kompletno smeneta

Vo stanot ostanuva : kujna , vgraden plakar vo hodnik , G garnutura .

Severo istok
Do 12:00 na pladne ima sonce
Chist pogled vo park i zelenilo


Cena : 55000 evra
Cenata e fiksna !!!
Kompletno chista dokumentacija

3% danok na prenos plaka kupuvachot
Advokat i notar kupuvachor
1% agenciska provizija kupuvachot

Kon tel : Viki - Bukefal AS 📞 078356889Опис на линк

Букефал АС

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Македонија бр.56 Скопје

078681018/078356889

https://bukefalas.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации