Оглас од претпријатие Објавени: апр. 14 2022 03:36

Kuka od 131m2 vo Pripor

Објавени: апр. 14 03:36
Прегледи: 477
Се продава куќа на мирна локација во Припор од вкупно 131m2 и дворно место од 603m2. Корисен дел на куќата изнесува 70m2 составен од дневен престој, 2 спални соби, 1 тоалет со можност за изведба на уште 1, куќата располага со гаража, подрумска просторија и дел над гаражата наменет за деловен простор или дуќан со кои вкупната површина достигнува 131m2. Куќата се продава опремена, греењето е на струја.


House for sale on a quiet location in Pripor (Kisela Voda) with total area of 131m2 and a yard of 603m2. Useful part of the house is 70m2 consisting of living room, 2 bedrooms, 1 toilet with the possibility of performing another 1, the house has a garage, basement and part above the garage intended for office space or shop with a total area of 131m2. The house for sale is equipped, the heating is on electricity.

Опис на линк

Property One

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижности
078247268

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации