Оглас од претпријатие Објавени: јун. 16 2022 10:35

Menuvam stan so vasa doplata

Објавени: јун. 16 10:35
Прегледи: 553
Менувам стан од 50м2 за помал со ваша доплата. Станот се наоѓа во Кисела Вода спроти сала Расадник, на 8/8 спрат.
Контакт: Владо Атанасовски 075285265
Опис на линк

Kodeks Plus Dooel

превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
076284242

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации