Објавени: јул. 29 2022 07:48

Namesten stan so garaza

ЕУР

Објавени: јул. 29 07:48
Прегледи: 1013
Стан со убав распоред. Добро одржуван, Наместен, со парно, клима уред, лифт. Локација кај Чешма.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации