Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV DVOSOBEN STAN OD 42m2 VO KISELA VODA

47 040 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: KASTEL NEDVIZNOSTI 28 ноем. 14:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

510 Огласи во продавницата

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR/DUKAN VO CENTAR 1 000 ЕУР
AGENCIJA KASTEL IMA POTREBA OD STANOVI ZA IZDAVANJ -
PETOSOBEN STAN VO GORCE PETROV 72 150 ЕУР
SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO KARPOS 1 -
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава нов невселуван стан во Кисела Вода кај Рампа со површина од 42 м2 на 1 спрат со лифт.
Истиот располага со дневна соба со кујна, спална соба, бања и француска тераса.
Поради близината на Центар станот е поволен и за деловен простор.

Цена: 47.040 еур

Шифра 9050
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454590
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

510 Огласи во продавницата
POVOLNO RENOVIRAN TROSOBEN STAN VO KISELA VODA 57 000 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN OD 62M2 VO AERODROM 65 000 ЕУР
PLAC VO GORNO SONJE -
PLAC VO TRNODOL SO BARAKA 153 000 ЕУР
Кон почеток