Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV UBAV VEDNAS VSELIV STAN 87m2 KISELA VODA CESMA

1 070 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Букефал АС 04 ноем. 14:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Букефал АС

Букефал АС

206 Огласи во продавницата

UBAV STAN  82m2 VO ZGRADA NA BETON VO KISELA VODA 0 МКД
SE IZNAJMUVA LUX STAN VO LUX KOMPLEKS VERINA 1 100 ЕУР
 STAN 86m2 kompletno renoviran VO CENTAR 76 000 ЕУР
Bukefal AS & INVESTITORITE STANOVI NA TOP LOKACII 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se prodava ubav funkcionalen nov stan vo Kisela Voda - Cesma
Vselliv vednas
Gradba : 2019/2020

87m2
81m2 stanbena povrshina
6m2 terasa
4-ti kat od 8 kata ( ima lift )
Jugo istok
Cist pogled
Chist imoten list

Funkcionalen raspored :
( Hodnik , dnevna soba , kujna , dve spalni sobi , dve kupatila , terasi )

Cel Stan ima podno greenje
Oblozen so granitni pochki 60x120 - 10mm debelina so drvo efekt .

Cena : 1070 EVRA po m2
Cenata e FIKSNA bidejki zgradata I stanot se praveni so prva A klasa materijali .

Kon Tel : Viki 078356889
Букефал АС
...Квалитетот не е чин , тој е навика ... Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС . ПОВЕЛЕТЕ И УВЕРЕТЕ СЕ ! Контакт телефони : Менаџери за маркетинг и продажба Мелита 📞078681018 Вики 📞 078356889
Посетете ја нашата продавница
Ул.Македонија бр.56 Скопје Прикажи на мапата
078681018 / 078356889
Букефал АС
078681018 / 078356889
Leaflet
Букефал АС

Букефал АС

206 Огласи во продавницата
EXTRA LUX  NOV STAN 200m2 VO MIDA KARPOS 0 МКД
SE IZNAJMUVA NOV NEVSELEN STAN 1 KAT MIDA 0 МКД
SE IZNAJMUVA STAN  67m2 VO ADORA NA 50-ta DEVIZIJA 350 ЕУР
NOV STAN 45m2 VO KISELA VODA - RASADNIK DO GRANAP 950 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации