Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 29 2022 02:51

Novi stanovi od 120m2 vo Crnice karsi Reptil

Објавени: ноем. 29 02:51
Прегледи: 853
Sifra> 23344

Agencija DomaDom Prodavaat 2 stana od 120m2 vo Crnice karsi marketot Reptil, na 1vi i na 2ri kat, stanovite se momentalno vo faza karabina so prozori, voda i struja...

- Cena za Kjluc na raka: (greenje so toplinska pumpa) 1550eur / 1m2
vklucen parking prostor so pravo na koristenje.

- Cena za Karabina: ( struja, voda, vlezna vrata i prozori ) 1250eur / 1m2
vklucen parking prostor so pravo na koristenje.

Kontakt mob:
075/534-820
077/705-108
077/705-109
[email protected]
Опис на линк

Real estate DOMA DOM

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посети ја страната на нашата продавница

Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата

00389023051300

https://www.domadom.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации