Оглас од претпријатие Објавени: дек. 10 2020 05:59

Novi stanovi vo PINTIJA

Објавени: дек. 10 05:59
Прегледи: 370
Novi stanovi vo faza na odobravanje i dobivanje na predimoten list vo novo GRADBA vonnaselba pintija ma moznost I za plakaNje na rati .kes I so kredit ima stanovi od 38m2 do 82m2 javete se za podetalni info za gradbata e vo pocetna faza i se bara so investitori koi bi gradele zajedno so nas kako soinvestitori Опис на линк

КАМЕН ИНЖЕНЕРИНГ увоз-звоз

КАМЕН ИНЖЕНЕРИНГ увоз-звоз
Посети ја страната на нашата продавница

Kej marsal tito 103

078425650

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации