Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Новоградба, гарсоњери 27м2 и 30м2- кај Економското

1 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ААМ Недвижности 30 јул. 17:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ААМ Недвижности
42m2 nov stan Aerodrom Tobako 2 0 ЕУР
Stan 45m2 namesten pozadi Tobako 2 nov 0 МКД
Super namesten stan 44m2 Tobako 2 0 МКД
Kuka od 252m2 so plac 450m2 vo Butel 1 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Становите се новоградба, сместени на прв и на трет кат, гарсоњери, вселиви Декември 2020год. Зграда со лифт

Во становите од 30м2, има можност за преграда на мала спална соба со светлина.

Греење и ладење со инвентори

Можност за купување на надворешно паркинг место или гаражен простор во минус прво ниво со површина од 12м2,
-гаражно место 4.000евра
-паркинг место 2.000евра

инфо: 076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Посетете ја нашата продавница
Даме Груев бр. 7 локал 9 Прикажи на мапата
076649607
ААМ Недвижности
076649607
Leaflet
ААМ Недвижности
Novogradba 64m2, 3 sob, poliklinika J.Sandanski 1 ЕУР
Stan 56m2 so 2 spalni na prizemje i balkon 23m2 0 ЕУР
Plac od 220m2 vo Elesec-Struga 1 ЕУР
Novogradba 39,49 i 59m2 Kisela Voda 1 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации