Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ODLICEN STAN 45m2 I DVOR 15m2 VO KISELA VODA

45 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности - Urban Exclusive1 17 апр. 20:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
ODLICEN STAN KARPOS 3 37m2 CELOSNO RENOVIRAN 39 499 ЕУР
ODLICNA KUKA VO VLAE SO MARKICA ZA GRADBA 260 000 ЕУР
NOV STAN VO VLAE 107m2 950 ЕУР
 NOV STAN TAFTALIDZE1 62m2 SO PLATEN DANOK 1 100 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра. 1444 Станот е нова градба на приземје 45м2 и двор на користење 15м2,станот поседува една спална соба,дневна ,кујна и бања опремен со вградени плакари,нова вградена кујна и тоалет опремен, станот има два влеза.
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
078/217-300, 077904349
Leaflet
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
ODLICEN TRSOBEN STAN VO KARPOS 4 64 000 ЕУР
 GARSONJERA OD 19m2 VO KAPISTEC 1 200 ЕУР
Odlicen stan vo Centar 350 ЕУР
PREKRASEN STAN DO CVETEN PAZAR 75 000 ЕУР
Кон почеток