Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ODLICEN STAN VO KISELA VODA

80 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: STUDIO A4 NEDVIZNOSTI 20 јун. 11:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава убав стан во Кисела Вода. Зградата е одма до Мечкаров, на 24ка станица. Станот е 80м2 и е на 3 спрат, со лифт.
Станот има две спални соби, една бања, еден тоалет, две тераси, дневна и кујна. ЛЦД ТВ, машина за перење, клима уред итн.
STUDIO A4 NEDVIZNOSTI
070-276-607
Leaflet
Кон почеток