Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Opremen stan so edna spalna i balkon od 33m2

43 900 ЕУР

48 900 ЕУР

Се продава од: Antonio Денес 14:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se prodava opremen stan so edna spalna i balkon 33 m2 vo zgrada so dva lifta na 7 mi kat od 7 kata bez kosini so ploca i izolacija na 1.6 km do GTC
Nad Granap marketot.
Mozna e opcija i za izdavanje 250 eu
Antonio
  Online
078836837
Leaflet
Кон почеток