Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

POVOLNO STAN VO KISELA VODA

77 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 15 фев. 13:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата

Namesten dvosoben stan kaj Voena bolnica 200 ЕУР
SE IZDAVA TOP STAN VO CENTAR 250 ЕУР
3 Soben stan vo Aerodrom 60 000 ЕУР
DUKAN NA PRIZEMJE VO GTC 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se prodava stan od 104m2, 4-soben, stanot e na cel sprat odrzan so odlicna orjentacija so mnogu povolna cena.
Evidenten broj 26068
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата
Se izdava stan od 45m2 vo Taftalidze 1 250 ЕУР
Kisela Voda vo blizina na Ekonomskoto. 61 200 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO KOZLE 500 ЕУР
Trosoben komforen stan od 87m2 Centar Ramstore 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации