Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 20 2021 09:02

Prekrasen stan 44m2 vseliv juli 2022 vo Kisela Voda Rampa

ЕУР

Објавени: ноем. 20 09:02
Прегледи: 151
Agencijata za nedviznosti Bukefal AS ekskluzivno prodava ubav funkcionalen stan vo gradba , vseliv vo juli 2022 , vo Kisela Voda - Rampa ( kaj IV kafanata ) pozadi ELSA ES

ZGRADA OD 6 KATA
44m2
( hodnik , dnevna soba , kujna , spalna soba , kupatilo , terasa )
Stanot ima ubav funkcionalen raspored , i gleda na dve strani JUG I ZAPAD ( stanot e na kosh )
5-ti kat od 6 kata ( ima lift )
Jugo - zapad

Zgradata e zavrshena karabina
Stanot moze da go poglednat klientite vo zivo
Skici i sliki ima objaveno na oglasov

Високо квалитетна градба :
Материјали прва класа
- електрика Гевис - Италија
- санитарија Грохе
- туш кабини Колпасан
- 6 коморни прозори со полароид стакло за заштита
- шпански плочки ( купувачите сами си бираат , од палетата на избор )
- клими инвертер
- гранит прва класа по ходниците
- хрватски трослоен таркет 15 милиметри
Сите овие материјали се наведуваат во преддоговорот за купопродажба

Cena : 1180 evra po m2
3% danok na prenos plaka kupuvachot
Advokat i notar kupuvachot
1% agenciska provizija kupuvachot

Chista dokumentacija
Kupuvachite mozat da zemat stanben kredit od banka

Kon tel : 078356889 Viki - Bukefal AS
Опис на линк

Букефал АС

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Македонија бр.56 Скопје

078681018/078356889

https://bukefalas.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации