Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PREKRASEN STAN VO K VODA

46 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: НЕДВИЖНОСТИ 20 септ. 12:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Евидентен бр: 3537
Контакт: Божиноски 076 355 224

Станот се наоѓа во близина на Расадник.
На први спрат од седум.
Има спална соба,дневна,кујна,трпезарија,бања и тераса.
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR GORCE PETROV 0 EUR
Stan od 55m2 kaj pazarceto Bunjakovec 0 MKD
Kuka vo Cento 90 000 EUR
DVOSOBEN STAN CENTAR UNIVERZALNA 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации