Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PREKRASEN STAN VO PRZINO NOVA GRADBA

0 ЕУР

Се продава од: Marija 08 апр. 11:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Зграда на убава и мирна локација,со патека кон Водно,во непосредна близина на последна 16ка.
Втори кат, од 4 ката
Квалитетна градба
Шпански плочки
Хрватски Дабов паркет
Италијански врати
Греење со сопствено парно

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации