Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продавам стан

43 000 ЕУР

Се продава од: Зоран 21 окт. 11:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Продавам стан 42м2 на 4-ти од 5 спрата. Станот е блиску до салата Расадник. Станот се грее на струја и нема лифт. Има подрум 7м2.
Зоран
078-421-046
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации