Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodazba na stan vo Kisela Voda od 78m2

Оглас од претпријатие Се продава од: Урбан Дом 11 дек. 10:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
ИТНО се продава стан од 78м2 во Кисела Вода со 2 спални соби, дневна, трпезарија, кујна, тераса и централно градско парно.
Урбан Дом
078/253410
Leaflet
Кон почеток