Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renoviran trosoben stan vo Kisela Voda

53 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 21 мај 17:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата

SE IZDAVA RENOVIRAN STAN VO KARPOS 4 200 ЕУР
Dvosoben stan Karpos 1 kaj Simpo 200 ЕУР
SE IZDAVA POVOLNO STAN VO TRNODOL 300 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE 1 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава полунаместен трособен стан во близина на Гет Кафе во Кисела Вода на високо приземје. Станот се продава со наместена кујна и сопствено парно на струја.
Цена по договор
Евидентен број 32903
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR OD 50M2 250 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR ZA STUDENTI 250 ЕУР
EKSTRA STAN VO K.VODA 35 000 ЕУР
Trosoben stan vo Centar Pestaloci 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации