Оглас од претпријатие Објавени: јул. 14 2022 06:48

Se iznajmuva ubav nov stan so mebel 55m2 Rampa Kisela Voda

ЕУР

ЕУР
Објавени: јул. 14 06:48
Прегледи: 953
Agencijata za nedviznosti Bukefal AS iznajmuva :
Ubav ,vednas vseliv stan , opremen kompletno so mebel koj ne e koristen
Stanot e vo odlichna sostojba
Renoviran e kompletno pred dve godini - mebelot e nov nekoristen
Stanot se naoga na Rampa - ul.Emil Zola sproti vlezot na uchilisteto Zlaten Stremac
10 minuti peshki do Porta Makedonija

MINI ZGRADA
PR + 3KATA + POT
GRADBA : 2008 GOD


55m2 vkupna povrshina po imoten list
49m2 stambena povrshina
6m2 balkon
2-ri kat od 4 kata
jugo zapad

Ubav funkcionalen raspored
( hodnik , dnevna soba , kujna , spalna soba , kupatilo , balkon - stanot ima ubav shkolski raspored )

Skica i sliki ima na oglasov
Stanot moze da se gleda vo sekoe vreme
Nikoj ne zivee vo stanot
Ima klima i grejni tela vo stanot
Nema centralno parno na BEG

Chista dokumentacija
Chist imoten list

CENA ZA IZNAJMUVANJE : 250 evra mesechna zakupnina

Stanot e vselliv od 15.04.2021

KON TEL : 078356889 VIKI

Опис на линк

Букефал АС

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Македонија бр.56 Скопје

078681018/078356889

https://bukefalas.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации