Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE PRODAVA POVOLNO STAN VO K.VODA

48 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 20 јун. 17:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2846 Огласи во продавницата

Prekrasen stan 49m2 super cena vo Gjorce Petrov -
Se izdava ubav stan vo naselba Zelezara 300 ЕУР
STAN VO GORCE PETROV 46 000 ЕУР
SE IZDAVA TOP STAN VO KAPISTEC 220 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se prodava stan od 54m2, 3-soben, renoviran, na prizemje, maksimalno iskoristen prostor, gradsko parno, vo blizina na dom za slepi.
Evidenten broj 31007
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2846 Огласи во продавницата
Ednosoben stan 33m2 vo Taftalidze 41 500 ЕУР
Ekskluzivno LOKAL 100m2 vo CENTAR kaj AMSM -
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KAPISTEC OD 40M2 180 ЕУР
SE IZDAVA TOP STAN VO CENTAR 350 ЕУР
Кон почеток