Објавени: авг. 12 2015 06:11

Stan 51m2 vo Kisela Voda

ЕУР

Објавени: авг. 12 06:11
Прегледи: 73
Станот е од поновите градби во одлична состојба реновиран има 2 спални соби,WC,2 ходника,кујна,дневна,трпезарија и тераса.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации