Оглас од претпријатие Објавени: јан. 29 2016 02:37

STAN OD 52m2 VO KISELA VODA

ЕУР

Објавени: јан. 29 02:37
Прегледи: 88
Се продава стан во Кисела Вода, 52м2, со 2 спални, комплетно реновиран, на високо приземје. Станот се наоѓа кај подвозникот на улица Огњан Прица, блиску до Центар.
Цена - 49.000 евра
Купувачот нема обврска за агенциска провизија!!

ПРОАКТА ГРУП
078/988-985
Жарко
Опис на линк

PROAKTA GRUP

Посредување при промет со недвижен имот
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при промет со недвижен имот
070668-667

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации