Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 61m2 na ul Petar Deljan vo K Voda itno

0 ЕУР

Се продава од: Соња 31 мар. 09:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Станот се наоѓа на прекрасна локација, помеѓу општината во Кисела Вода и Тинексот, во близина на основно училиште, градинка, спортска сала и убаво уреден парк. Станот се наоѓа на приземје, има една голема спална соба, кујна трпезарија и дневна одделени со шибер врати.Пред зградата има голем паркинг за автомобил
Цената по договор
Соња
071276875
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации