Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 63m2 vo Kisela Voda

0 МКД

Се продава од: Vladimir 25 мај 23:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се продава стан од 63м2 и подземна гаража од 21 м2 во Кисела Вода на одлична локација. Станот има парно греење, 2 тераси и отворен поглед кон Водно.
Цена по договор.
Телефон за контакт: 076/ 575-478
Vladimir
076 575 478
Leaflet
Кон почеток