Оглас од претпријатие Објавени: фев. 04 2016 09:48

Stan od 63m2 vo Kisela Voda

ЕУР

Објавени: фев. 04 09:48
Прегледи: 119
Се продава двособен стан во Кисела Вода, 63м2, во близина на општината, со една спална, дневна, кујна, тераса, подрум.
Станот се наоѓа на 5 кат во зграда од 8 ката, со лифт, парно.
Цена - 52.000 евра
Купувачот нема обврска за агенциска провизија!!
ПРОАКТА ГРУП
078/988-985
Жарко
Опис на линк

PROAKTA GRUP

Посредување при промет со недвижен имот
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при промет со недвижен имот
070668-667

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации