Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 74m2 vo Kosela Voda

50 000 ЕУР

Се продава од: Pavlina 08 мар. 20:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Se prodava stan od 74m2, vo kisela voda vo zgradite karsi slepiot dom.cena povolno, ve molam javuvanja posle 16h
Pavlina
072236285
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации