Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Skopje

0 МКД

Се продава од: Sasko 31 мар. 11:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan na prizemje na ulica 23 Oktomvri (ex Vladimir Komarov) vo Ostrovo , Skopje pozadi t.c. Skopjanka. Stanot e 58m2 + 7m2 podrumska prostorija . Stanot e so centralno greenje.
kontakt: 071-315-534 Andosika
071-339-664 Sasko
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации